9. Andreas Eriksson, Walking the dog II

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Walking the dog II - diptyk
Signerade och daterade på baksidorna Andreas Eriksson Medelplana 2008. Olja på aluminium, 59 x 55 cm samt C-print på aluminium, edition 2/3, 59 x 39 cm.
(2)