8. Maria Nordin, Close up

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MARIA NORDIN
född 1980
Close up
Akvarell på papper, 104 x 80 cm.
Utförd 2010
PROVENIENS
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm