5. Oskar Korsár, Klöverknekt

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OSKAR KORSÁR
född 1977
Klöverknekt, konstnär i arbete
Signerad Oskar Korsár. Tusch på papper, 75 x 102 cm.
PROVENIENS
ALP/Peter Bergman, Stockholm