44. Bjarne Melgaard, Utan titel (Octo)

Droit de suite

Objektsbeskrivning
BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Utan titel (Octo)
Signerad och daterad på baksidan Melgaard -97. Olja och collage på duk, 200 x 200 cm.
Signed and dated verso. Oil and collage on canvas.
PROVENIENS
Galleri Riis, Oslo