4. Matts Leiderstam, Durchblick

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MATTS LEIDERSTAM
född 1956
Durchblick
Signerad och numrerad på baksidan Matts Leiderstam, edition 1/6+ 2 AP. C-print, 58 x 73 cm samt separat glasskiva på list, 56 x 70,5 cm.
Utförd 2007
(2)
PROVENIENS
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm