19. Anna Bjerger, Grass

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANNA BJERGER
född 1973
Grass
Signerad och daterad på baksidan Anna Bjerger 2009. Olja på pannå, 40 x 50 cm.
PROVENIENS
ALP/Galleri Peter Bergman, Stockholm

Ändringar
Korrekt titel / Correct title: Grass