16. Oskar Korsár, Pose with mayflies

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OSKAR KORSÁR
född 1977
Pose with mayflies
Signerad Oskar Korsár. Tusch på papper, 98 x 124 cm.
Utförd 2008
PROVENIENS
ALP/Peter Bergman, Stockholm