14. Cecilia Edefalk, Untitled (Sketches for a painting

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CECILIA EDEFALK
född 1954
Untitled (Sketches for a painting)
Signerad och daterad på baksidan Cecilia Edefalk 2005. Gelatinsilverfotografi, 102 x 130 cm.
Edition 1/1.
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm