1. Klara Kristalova, Svarta rosen

Droit de suite

Objektsbeskrivning
KLARA KRISTALOVA
född 1967
Svarta rosen
Signerad och daterad K. Kristalova -10. Akvarell på papper, 54,5 x 41 cm.
PROVENIENS
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm