50. Danilo Stankovic, Mörk gryning

Droit de suite

Objektsbeskrivning
DANILO STANKOVIC
född 1981
Mörk gryning
Signerad och daterad på baksidan 2013. Olja på plywood, 122 x 244 cm.
PROVENIENS
Gallery Steinsland Berliner, Stockholm
UTSTÄLLD
Danilo Stankovic - Vargtimma, Mora Kulturhus 2013