46. Willem Andersson, Ceremonien

Droit de suite

Objektsbeskrivning
WILLEM ANDERSSON
född 1980
Ceremonien
Signerad och daterad Willem Andersson 2007. Olja på duk, diameter 41 cm.
PROVENIENS
Gallery Niklas Belenius, Stockholm