45. Leon Tarasewicz, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LEON TARASEWICZ
Polen, född 1957
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Leon Tarasewicz New York, 1988. Akryl på duk, 130 x 190 cm.
Signed and dated verso. Acrylic on canvas.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm