20. Sara-Vide Ericson, Paranoid Personality Disorder I

Droit de suite

Objektsbeskrivning
SARA-VIDE ERICSON
född 1983
Paranoid Personality Disorder I
Signerad och daterad på baksidan S-V.E -2011. Olja på duk, 160 x 130 cm.
PROVENIENS
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm