18. Sten Eklund, Färjan IV

Droit de suite

Objektsbeskrivning
STEN EKLUND
1942-2009
Färjan IV
Signerad och daterad SE -67. Bemålat plexiglas, 60 x 80 cm.
UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Japan 1972