12. Cecilia Ömalm Krajcikova, Malmaison I/The Library

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA
född 1974
Malmaison I - The Library
Signerad och daterad på baksidan Cecilia Ömalm Krajcikova 2005. Digitalprint, 130 x 128 cm.
Edition 5/5 + 1 AP.
PROVENIENS
Brändström, Stockholm