6. Anette Flensburg, Framing the boundless 6

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANETTE HARBOE FLENSBURG
Danmark, född 1961
Framing the boundless 6
Signerad och daterad på baksidan Anette Flensburg 2009-10. Olja på duk, 81 x 120 cm.
Signed and dated verso. Oil on canvas.
PROVENIENS
Galleri Andersson Sandström, Stockholm/Umeå