18. Annette Lemieux, Untitled

Objektsbeskrivning
ANNETTE LEMIEUX
USA, född 1957
Untitled
Signerad och daterad. Blandteknik på papper, 21 x 15 cm.
Signed and dated. Mixed media on paper.
PROVENIENS
Gåva från konstnären