160. Piero De Martini, "La Barca", bord, Cassina

Objektsbeskrivning
PIERO DE MARTINI, "La Barca", bord, Cassina 1980-tal, ask, utfällbar skiva, höjd 74, 180 x 47, max bredd 94 cm; mindre slitage