16. Helmut Middendorf, Die Behrürung II

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HELMUT MIDDENDORF
Tyskland, född 1953
Die Behrürung oder Narcicismus II
Signerad och daterad på baksidan Helmut Middendorf 1982. Akryl på duk, 220 x 180 cm.
Signed and dated verso. Acrylic on canvas.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö