154. Golvlampa, USA 1960-tal

Objektsbeskrivning
GOLVLAMPA, USA 1960-tal, svartlackerad metall med mässingsdetaljer, tre ljuspunkter, etikettmärkt Underwriters Laboratories. inc., höjd 155 cm; slitage