15. Helmut Middendorf, Studie

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HELMUT MIDDENDORF
Tyskland, född 1953
Studie
Signerad och daterad Middendorf 1982. Akvarell på papper, 99 x 70 cm.
Signed and dated. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö