20. Soffbord, sannolikt Danmark 1950-60-tal

Objektsbeskrivning
SOFFBORD, sannolikt Danmark 1950-60-tal, ben med spjälor och mässingsfötter, skiva i palisander, höjd 52, längd 133 cm; smärre slitage, skivan med fläck

Ändringar
Höjd 52 cm
Height 52 cm