Hjälp oss bli bättre genom att svara på ett par snabba frågor. Det tar inte mer än ett par minuter. Tack! » Till frågorna

404. Gunnar Smoliansky, Stockholm 1978 (Sergels torg)

GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Stockholm 1978 (Sergels torg)
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1978. Gelatinsilverfotografi, 16,5 x 25,5 cm. Vintage.
LITTERATUR: Gunnar Smoliansky: One Picture at a Time, Steidl 2008, avbildad sidan 181

Utrop
SEK 12 000-15 000
1 350-1 700

Klubbat
SEK 12 000

Information

Auktionsnummer 404

Droit de suite

Utrop
SEK 12 000-15 000
1 350-1 700

Klubbat
SEK 12 000

Delta i auktion på Nybrogatan 32
  • Budgivning i salen
  • Budgivning på internet
  • Budgivning via inropsuppdrag
  • Livebudgivning
  • Budgivning via telefon