315. Ralf Arzt, Dreaming girl

Droit de suite

Objektsbeskrivning
RALF ARZT
född 1963
Dreaming girl
Signerad Arzt. Olja på duk, 120 x 95 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare