225. Bjarne Melgaard, Utan titel

Objektsbeskrivning
BJARNE MELGAARD
Norge född 1967
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Melgaard -99. Olja på duk, 160 x 120 cm.
Signed and dated verso. Oil on cavnas.