76. OLA BILLGREN, 1940-2001, Gallerfönster -

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLA BILLGREN
1940-2001
Gallerfönster - Alicante
Signerad och daterad Ola Billgren -64. Gelatinsilverfotografi, 33 x 50 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj