75. OLA BILLGREN, 1940-2001, Interiör- Lund

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLA BILLGREN
1940-2001
Interiör- Lund
Signerad och daterad Ola Billgren -68. Gelatinsilverfotografi, 33 x 50 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj