73. OLA BILLGREN, 1940-2001, Vid fönstret I - Lund

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLA BILLGREN
1940-2001
Vid fönstret I - Lund
Signerad och daterad Ola Billgren -62. Gelatinsilverfotografi, 33 x 33 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj