70. HANS HAMMARSKIÖLD, född 1925, Stol, Signerad och

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HANS HAMMARSKIÖLD
född 1925
Stol
Signerad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 43/100. Gelatinsilverfotografi, 39 x 30 cm.