69. HANS HAMMARSKIÖLD, född 1925, Flundra, Gotland

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HANS HAMMARSKIÖLD
född 1925
Flundra, Gotland 1976
Signerad och numrerad Hans Hammarskiöld 14/25. Cibachrome, 25 x 39 cm.
PROVENIENS: Galleri Camera Obscura, Stockholm