68. HANS HAMMARSKIÖLD, född 1925, Syon Park, London

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HANS HAMMARSKIÖLD
född 1925
Syon Park, London, 1955
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 1955/1970-tal, 10/100. Gelatinsilverfotografi, 35,5 x 28 cm.