67. HANS HAMMARSKIÖLD, född 1925, J. DeAth - Victoria

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HANS HAMMARSKIÖLD
född 1925
J. DeAth - Victoria, London, 1955
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 1955/1970-tal, 23/100. Gelatinsilverfotografi, 23,5 x 30,5 cm.