57. JOE COLOMBO, fåtöljer, 1 par, Kartell, Italien

Objektsbeskrivning
JOE COLOMBO, fåtöljer, 1 par, Kartell, Italien, formgivna 1964, modellnummer 4801, orange lackerad plywood, höjd 58 cm; slitage, blekta, smärre lagning