385. TOMAS ALMBERG, född 1936, Rickshaw, Signerad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TOMAS ALMBERG
född 1936
Rickshaw
Signerad och numrerad T. Almberg I/V. Grönpatinerad brons, längd 60 cm, total höjd med träsockel 63 cm.

Ändringar
Korrekt titel: Rickshaw