188. FERNANDEZ ARMAN, Frankrike 1928-2005, Color

Droit de suite

Objektsbeskrivning
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Color Scape
Signerad Arman. Färgtuber i plexiglas, 100 x 100 cm.
Signed. Accumulation in plexi.
PROVENIENS: AH Grafik, Stockholm
Galleri Krister Fahl, Stockholm