177. ROGER METTO, född 1964, Texas, Signerad och

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROGER METTO
född 1964
Texas
Signerad och daterad på baksidan Roger Johansson 1995. Olja på pannå, 40,5 x 40,5 cm.
Roger Johansson har ändrat namn till Roger Metto.
PROVENIENS
Åke Andréns samling