176. JARL INGVARSSON, född 1955, Termos och kanna

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JARL INGVARSSON
född 1955
Termos och kanna
Signerad och daterad på baksidan Jarl Ingvarsson -03. Olja på duk, 60 x 73 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

Ändringar
Titel / title: Termos och kanna