175. SVERRE WYLLER, Norge född 1953, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
SVERRE WYLLER
Norge född 1953
Utan titel
Signerad på baksidan Sverre Wyller. Olja på duk, 194 x 165 cm.
Signed verso. Oil on canvas.