172. ROLF HANSON, född 1953, Portrait d'une Rose

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROLF HANSON
född 1953
Portrait d'une Rose
Signerad och daterad på baksidan R. Hanson 2001. Olja på pannå, 183 x 130 cm.
PROVENIENS
Galleri Riis, Oslo
UTSTÄLLD
Galleri Arnstedt & Kullgren, Båstad