170. SIROUS NAMAZI, född 1970, Utan titel, Signerad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
SIROUS NAMAZI
född 1970
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Sirous Namazi 2002. Blandteknik på plastfilm, 36 x 30 cm.
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö
Bo Siesjö, Lund
UTSTÄLLD: Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010