169. MARCEL DZAMA, Kanada född 1974, Untitled

Objektsbeskrivning
MARCEL DZAMA
Kanada född 1974
Untitled
Signerad Marcel Dzama. Akvarell och bläck på papper, 34 x 26,5 cm.
Signed. Watercolour and ink on paper.
PROVENIENS: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm