168. LISA JONASSON, född 1978, Förfäder som ville

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LISA JONASSON
född 1978
Förfäder som ville vårt väl
Signerad och daterad på baksidan Lisa Jonasson 2008. Collage, 20 x 20 cm.
PROVENIENS: Galleri Mårtenson & Persson, Stockholm