164. EVA LÖFDAHL, född 1953, Utan titel, Signerad på

Droit de suite

Objektsbeskrivning
EVA LÖFDAHL
född 1953
Utan titel
Signerad på baksidan Eva Löfdahl. Akryl på pannå, 64 x 64 x 22 cm.
Utförd 1987-88
PROVENIENS
Galleri Wallner, Malmö