162. ELISABETH WESTERLUND, född 1965, Masmo, Signerad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ELISABETH WESTERLUND
född 1965
Masmo
Signerad och daterad på baksidan Elisabeth Westerlund -04. Collage, 81,5 x 118 cm.
PROVENIENS: Lars Bohman Gallery, Stockholm