161. ANN EDHOLM, född 1953, Utan titel - triptyk

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANN EDHOLM
född 1953
Utan titel - triptyk
Signerade och daterade Ann Edholm May 26. Monoprint, 26,5 x 24 cm vardera.
Utförda i New York 1989
PROVENIENS: Gallery Krüll, Stockholm