157. LARS LERIN, född 1954, Svolvaer Lofoten

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS LERIN
född 1954
Svolvaer Lofoten
Signerad och daterad Lars Lerin 92. Akvareller på papper, 80 x 110 cm.