156. LARS LERIN, född 1954, Landskap i vinterskrud

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS LERIN
född 1954
Landskap i vinterskrud
Signerad och daterad L. Lerin -77. Olja på duk, 38 x 46 cm.
PROVENIENS: Inköpt på Lars Lerins utställning i Karlstad 1977