155. LARS LERIN, född 1954, Snö, Gimsøysand, Signerad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS LERIN
född 1954
Snö, Gimsøysand
Signerad och daterad Lars Lerin 89. Akvarell på papper, 105 x 75 cm.