153. ROLF HANSON, född 1953, Rahoua, Signerad och

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ROLF HANSON
född 1953
Rahoua
Signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson 87-89. Olja på pannå, 61 x 64 cm.
PROVENIENS
Galleri Sten Eriksson, Stockholm

Ändringar
Målningen felvänd i den tryckta katalogen.