151. PATRIK ANDINÉ, född 1968, Vinterdag, Signerad

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Vinterdag
Signerad och daterad P. Andiné -99. Olja på pannå, 60 x 81 cm.
PROVENIENS
Galleri Wallner, Malmö